Strona główna Turystyka

Hotel Złoty Groń czyli można połączyć widoki, narty, wypoczynek i smak wybornej kuchni!

474
1
Ośnieżony hotel Złoty Groń

Marzysz o cudownym wypoczynku, który sprawi, że zapomnisz o troskach i nabierzesz sił i motywacji do dalszego działania. Wśród wielu hoteli, które możesz wybrać jeśli zdecydujesz się na wyjazd w góry jest Hotel Złoty Groń, słynący ze wspaniałej kuchni i świetnej lokalizacji.

Które z atrakcji znajdziesz w ofercie hotelu Złoty Groń?

W słynącej z folkloru Istebnej, w Beskidzie Śląskim, znajduje się prawdziwa perła jeśli chodzi o hotele w tej okolicy czyli Hotel Złoty Groń (hotelzlotygron.pl) umiejscowiony na szczycie
o tej samej nazwie. Znajdziesz tutaj wiele atrakcji takich jak wyciąg narciarski niedaleko hotelu (można pod niego dojechać na nartach prosto z wyciągu), blisko jest z niego do parku linowego Base Camp, w pobliżu znajdują się trasy rowerowe i boisko wielofunkcyjne (na terenie hotelu). Nowoczesność i komfort łączy się tu z z tradycjami i zamiłowaniem do regionu. Możesz tu zorganizować także wesele lub imprezę okolicznościową.

Podjazd do hotelu Złoty Groń

Jakie widoki można podziwiać z okien i tarasów hotelu?

Pewnie zapytasz, co z widokami? Te mogą po prosu zaprzeć Ci dech w piersiach- lokalizacja na szczycie Złotego Gronia pozwala na oglądanie panoramy Beskidów, a w pogodniejsze dni Tatr. Kolacja we dwoje czy romantyczne tete a tete na hotelowym tarasie na pewno przypadną do gustu zakochanym oraz młodym małżonkom. Jeśli natomiast jesteś tutaj z rodziną to Twoje dzieci będą zachwycone kącikiem zabaw i boiskiem.

Narciarskie szaleństwo tuż przy hotelu Złoty Groń

Zimą warto postawić na odpowiednie sporty i aktywny wypoczynek. W odległości 50 m od hotelu Złoty Groń znajdują się dwa wyciągi narciarskie – kanapowy i orczyk ze świetnie utrzymanymi stokami. Doskonałe warunki umożliwiają tu naukę najmłodszym i tym bardziej zapalonym miłośnikom szaleństwa na nartach.

Jakie warunki wypoczynku zapewnia Złoty Groń?

W hotelu mieści się 11 przestronnych pokoi i 5 apartamentów, których łazienki wyposażone są w prysznice oraz ogrzewanie podłogowe. Nie trzeba nawet wspominać, że w hotelu jest dostęp do internetu i można korzystać z telewizji. W dodatku pokoje i apartamenty urządzone są tak, by zaspokoić najbardziej wybredne gusta. Jeśli nie przyjechałeś tu tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych ale w związku z pracą, do Twojej dyspozycji jest też komfortowy pokój do minispotkań biznesowych, w którym z pewnością odbędziesz obiecujące spotkanie czy szkolenie.

Apartament w hotelu Złoty Groń

Polskie, europejskie oraz regionalne smaki w hotelowej restauracji i karczmie

Restauracja mieszcząca się w hotelu Złoty Groń serwuje zarówno dania kuchni europejskiej jak i polskiej, co sprawia, że jest to miejsce, które na pewno zadowoli rodziny z dziećmi, pary oraz biznesmenów. Możesz więc skosztować takich dań jak gęś serwowana przez szefa kuchni przy stoliku. Osoby, które stawiają na bardziej regionalne smaki mogą udać się do karczmy, która utrzymana jest w duchu folkloru i dawnej góralskiej tradycji. Możesz tu skosztować regionalnych dań jak i trunków, a wszystko to w kameralnej i przemiłej atmosferze.

Już chyba nie masz wątpliwości co do tego, w jakim miejscu spędzić ferie lub wakacje w górach. W hotelu Złoty Groń znajdziesz doskonale wypoczniesz, zjesz coś pysznego i dostarczysz sobie mnóstwa niezapomnianych atrakcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here