Strona główna Dom i Rodzina

Wykonawcy posadzek przemysłowych w Polsce

1364
1
Posadzki przemysłowe w hali

Kto choć raz korzystał z usług firm budowlanych wie, że znalezienie odpowiednich fachowców nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie jeśli dotyczy to specjalistycznych prac, takich jak wykonanie posadzek przemysłowych, gdzie liczy się jakość wykorzystanych materiałów oraz precyzja w wykonaniu. Dlatego jeśli potrzebujesz wykonać posadzki przemysłowe, zobacz listę sprawdzonych wykonawców.

  1. Zaremba Posadzki
  2. Artbeton
  3. Unifloor
  4. Multifloor
  5. Pulako

1. Zaremba Posadzki

Na początku warto napisać, że posadzki przemysłowe wykonują takie firmy jak ZarembaPosadzki.pl. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oprócz posadzek przemysłowych oferuje jeszcze polerowany beton oraz posadzki architektoniczne.

To, co wyróżnia ich od innych firm na rynku, jest sposób organizacji pracy. W Zaremba Posadzki zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani, doświadczenie posadzkarze, którzy są podzieleni na specjalistyczne ekipy, zajmujące się wyłącznie jednym rodzaje posadzek – dzięki temu mogą być w swoim dziale profesjonalistami.

W Zaremba Posadzki wykorzystuje się też nowe technologie, które usprawniają prace oraz wpływają na jakość oraz wytrzymałość posadzek. Także wszyscy pracownicy podlegają regularnym szkoleniom oraz uczestniczą w zawodowych kursach.

A jak wygląda współpraca z Zaremba Posadzki? Na początku specjaliści z tej firmy doradzają wybór najbardziej efektywnego rodzaju posadzki przemysłowej w Twoim przypadku, analizując przy tym warunki użytkowania. A podczas wykonywania posadzek zawsze zachowane są wszystkie, niezbędne odstępy czasowe między kolejnymi pracami, co zapewnia ich wysoką trwałość.

Zaremba Posadzki wykonuje także posadzki żywiczne oraz oferuje możliwość naprawy już istniejących posadzek.

2. Artbeton

Artbeton to firma z prawie 20-letnim doświadczeniem, która wykonuje posadzki przemysłowe bezpyłowe, zmywalne, zacierane mechanicznie oraz samopoziomujące.

Specjaliści z tej firmy zapewniają, że wykonywane przez nich posadzki nie wymagają kosztownej i czasochłonnej konserwacji, a są za to trwałe i niezwykle proste w utrzymaniu.

3. Unifloor

Unifloor to firma, która wyspecjalizowała się w wykonywaniu wyłącznie posadzek przemysłowych. W ofercie Unifloor można znaleźć m.in. posadzkę epoksydowo-kwarcową, betonową utwardzalną powierzchniowo oraz antystatyczną. Wykonują także naprawę powierzchni betonowych oraz śrutowanie.

Pracownicy Unifloor nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a sama firma może pochwalić się wieloma certyfikatami. Imponująca jest również lista rekomendacji dostępna na stronie internetowej Unifloor.

4. Multifloor

Wykonawca posadzek przemysłowych Multifloor ma w swojej ofercie posadzki epoksydowe, poliuretanowe, poliuretnowo-cementowe. Zajmuje się także renowacją posadzek już istniejących.

W swojej pracy stosują najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie materiały i sprzęty. Mogą udostępnić dokumentację techniczną oraz higieniczną w celu potwierdzania ich jakości.

I tak jak Zaremba Posadzki, zapewniają doradztwo techniczne, czyli pomagają w wyborze najbardziej optymalnego rodzaju posadzek przemysłowych.

5. Pulako

Pulako to doświadczony wykonawca posadzek przemysłowych, który oferuje montaż posadzek żywicznych, betonowych oraz polimerowych. Pulako współpracuje też z producentami materiałów, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad ich jakością.

Warto wspomnieć, że firma Pulako wykonywała posadzki m. in. na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie, co powinno być wystarczającą rekomendacją.

1 KOMENTARZ

  1. Prowadząc firmę i dążąc do ja najwyższej jakości stawiam na nią na każdym kroku, także w przypadku budowy, więc namiary na dobre firmy to jak najbardziej namiary godne polecenia i sprawdzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here