Strona główna Moda

Ekskluzywne szpilki? – oczywiście szpilki Casadei!

571
4
Szpilki Casadei granatowe

Szpilki, szpileczki! Która kobieta nie kocha butów na wysokiej, niezwykle seksownej szpilce? To eleganckie obuwie, które jest w stanie przykuć uwagę niejednych oczy, zwłaszcza gdy znajdują się na całkiem zgrabnej stopie. I choć rodzajów i marek szpilek mamy wiele to na szczególną uwagę z pewnością zasługuje włoska firma Casadei, która od lat wybierana jest przez największe gwiazdy, ale na odrobinę luksusu zasługuje każdy.

Skąd wzięła się marka Casadei?

Powinno się zacząć przede wszystkim od podstaw. Casadei to to włoska firma obuwnicza, która na rynku działa od około 60 lat i obecnie jest to jedna z najpopularniejszych marek wybieranych przez największe gwiazdy światowego formatu. Jednak nie tylko wielkie gwiazdy mogą pozwolić sobie na takie buty, bowiem szpilki Casadei to już standardowa oferta sklepów internetowych z obuwiem (http://bymotyl.com/2_casadei) i można je często spotkać w wielu z tych sklepów, które często mają w zanadrzu buty różnych znanych marek. Znane i lubiane buty są w naszym zasięgu.

Szpilki Casadei perłowy kolor

Czym charakteryzują się szpilki Casadei?

Buty te nie są słynne wśród gwiazd bez powodu. Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z tego, że obcasy tych szpilek wyróżniają się wyjątkową wysokością 12 centymetrów oraz niezwykle cienką szpilką. Balansowanie na nich jest prawdziwą sztuką, a kobiety, które ją opanowały mogą budzić pożądanie niejednego mężczyzny. Trzeba również pamiętać o tym, że jak na markę wywodzącą się z Włoch, buty Casadei stanowią kwintesencję włoskiej sztuki obuwniczej, łączącej modę, styl oraz rzecz jasna wysoką jakość. To ponadczasowe modele, doskonałe na każdą okazję małą i dużą, łącząc ze sobą elegancką klasykę z nowoczesną modą.

Szpilki Casadei – wybór światowych gwiazd

Zostało to już wspomniane parę razy, ale warto wspomnieć raz jeszcze. Szpilki te zyskały swoją sławę właśnie przez to, że tak chętnie były wybierane przez gwiazdy różnego formatu. Stały się oznaką elegancji, a także wyznacznikiem kobiecości. Warto wspomnieć chociażby o tak znanych kobietach jak Victoria Beckham, Jennifer Lopez czy Eva Longora, ale wymieniać można by więcej nazwisk. Wśród polskich gwiazd również znajdą się i takie, które nie były w stanie oprzeć się tym szpilkom. Po buty Casadei sięgnęły chociażby Joanna Krupa czy Anna Mucha, które nie raz odważyły się pojawiać na salonach właśnie w szpilkach tej marki.

Szpilka Casadei czarna

Ekskluzywne szpilki dla każdego!

Jeszcze jakiś czas temu buty te były raczej trudno dostępne i z tego też powodu tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na ich zakup, teraz jednak, a przynajmniej od jakiegoś czasu, sytuacja uległa zmianie. W Polsce zaczęło pojawiać się coraz więcej sklepów, głównie internetowych, gdzie można było znaleźć te wyjątkowe szpilki. Włoska ekskluzywna marka stała się dostępna dla każdego i każdy może pozwolić sobie na taki zakup, dając tym samym możliwość wyznaczenia nowych trendów na naszych ulicach. Która kobieta nie chciałaby założyć słynnych szpilek Casadei i przejść się w nich z najwyższą gracją? Efekt końcowy z pewnością byłby oszałamiający.

4 KOMENTARZE

  1. Wyglądają świetnie, jak rasowe, klasyczne szpilki. Nie lubię zbytnio wariacji na temat butów na obcasach, wolę dobrze sprawdzone klasyki. Wygląda się w nich najlepiej i są najbardziej kobiece.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here