Strona główna Na czasie

Kawalerski paintball, czyli jak aktywnie rozerwać się przed ślubem?

242
2
Gracz na torze przeszkód

Wieczór kawalerski to niezapomniany czas w życiu każdego mężczyzny. Przynajmniej w teorii. W rzeczywistości często okazuje się, że panowie niewiele pamiętają z tego, co działo się podczas takiego wieczoru, chociaż to oznacza jedno – na pewno dobrze się bawili. W ciągu ostatnich kilku lat, modne stały się aktywne wieczory kawalerskie. Jak w ciekawy sposób spędzić czas w męskim gronie?

Paintball na wieczorze kawalerskim

Paintball to bardzo popularna forma rozrywki w ostatnich latach, szczególnie wśród mężczyzn. To aktywna forma wypoczynku, która daje sporo adrenaliny i sprzyja rywalizacji. Przekonaj się, że paintball na wieczór kawalerski to na pewno dużo frajdy dla męskiego grona, co zobaczyć możesz na zdjęciach. W wielu miejscach, gdzie organizowane są takie aktywne wieczory dla panów, można liczyć na profesjonalnie zaprojektowane pola bitwy, które przypominają te, które można było zobaczyć w grach komputerowych lub na filmach. Do tego dochodzą różne scenariusze, które mogą realizować grupy podczas bitwy na kulki.

Na paintballu wieczór kawalerski nie musi się kończyć. Niektórzy wybierają jeszcze inne aktywności, takie jak rowery, kajaki, parki linowe, biegi na orientację itp. Inni panowie, ci bardziej leniwi, opowiadają się za opcją ogniska z kiełbaskami mocno zakrapianego alkoholem.

Wieczór kawalerski na quadach

Quady na wieczorze kawalerskim to często kontynuacja aktywnej rozrywki po paintballu. Podobnie jak strzelanie kulkami z farbkami, jazda na quadach wyzwala sporo emocji, szczególnie wśród mężczyzn. Firmy, które specjalizują się w organizacji aktywnych wieczorów kawalerskich, prześcigają się w wymyślaniu torów wyścigowych i scenariuszy takich spotkań. Adrenalina, wysiłek, rywalizacja to dobry pomysł na spędzenie ostatnich chwil wolności przed ślubem.

Bardziej zaprawieni w bojach panowie, chętnie decydują się na popularny offroad. Jazda po trudnych trasach, gdzie błoto leje się strumieniami, to coraz chętniej wybierana rozrywka dla mężczyzn, szczególnie tych, którzy żegnają się z kawalerskim stanem.

Strzelnica na wieczorze kawalerskim

Który z panów nie marzył kiedyś, żeby wziąć pistolet do ręki i postrzelać? Oczywiście do specjalnie zawieszonej tarczy. Taka rozrywka również jest bardzo popularna na wieczorach kawalerskich. Panowie strzelają z różnych modeli pistoletów i rywalizują ze sobą na dokładność trafienia. Im bliżej środka w tarczy, tym lepiej. Takie współzawodnictwo to najlepsza rozrywka dla większości mężczyzn.

Wieczór kawalerski poza miastem

Mimo, że najłatwiej zorganizować jest taki wieczór w centrach wielkich miast, niektórzy panowie wolą spędzić ten czas w górskich lub nadmorskich miejscowościach. Popularne są rejsy po zatokach, sporty wodne, ale też wędrówki po górach i wspinaczki. Każda forma aktywności będzie dobra na wieczorze kawalerskim, byle tylko nie zapominać o bezpieczeństwie i o tym, że trzeba szybko dojść do siebie i stanąć na ślubnym kobiercu.

2 KOMENTARZE

  1. byłem tam! i naprawdę świetnie było nie tylko jeśli chodzi o wieczór kawalerski ale ogólnie wracałem już tam kilka razy, polecam, jest fun ! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here