Strona główna Biznes

TOP 3 producenci skrzynek i pojemników

668
4
skrzynki plastikowe pojemniki

Transportowanie i magazynowanie towarów to jeden z ważniejszych sektorów gospodarki. Należy jednak pamiętać, że logistyka nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. Istotne jest przede wszystkim właściwe zapakowanie towaru, by dotarł on w odpowiednim stanie do miejsca docelowego. Każdy rodzaj produktów wymaga innych opakowań. Na szczęście producenci nadążają za potrzebami firm transportowych, oferując wysokiej jakości skrzynki i pojemniki. Przed Wami trzech najważniejszych producentów tego typu opakowań.


1. ERG-System S.A.

Producent skrzynek i pojemników ERG System to jeden z najbardziej znanych producentów i trudno się temu dziwić. Firma istnieje na polskim rynku już do ponad 40 lat i przez ten czas nieustannie doskonali swoje produkty. Firma posiada oczywiście standard ISO 9001:2000, dzięki czemu możemy być pewni, że produkty żywnościowe zapakowane w te pojemniki będą bezpieczne. ERG-system posiada również własne laboratorium, dzięki któremu może rozwijać kolejne linie produktów. Nową działalnością firmy jest produkcja kratek trawnikowych, które wykonywane są z materiałów poddanych recycklingowi.

2. FACH-PAK

FACH-PAK to firma, która została założona w 2003 roku jako niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo.Obecnie jest to jeden z czołowych producentów opakowań z tworzyw sztucznych, który ma swoich klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Niedawno firma otworzyła oddziały na Litwie i w Niemczech. Oferta producenta jest bardzo szeroka. Oprócz standardowych pojemników na żywność, można tu znaleźć również kontenery termoizolacyjne, jak i pojemniki budowlane. FACH-PAK jest więc wytwórnią, który skupia się na szerokim asortymencie produktów dla różnych branż. Producent chwali się niskim czasem dostawy swoich pojemników na terenie całej Europy.

3. Georg Utz Sp. z o.o.

Ostatnim, ale zdecydowanie nie najmniej ważnym producentem, jest firma Georg Utz Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją pojemników transportowych, jak również palet. Bardzo ciekawą informacją jest również skupienie się Georg Utz Sp. z o.o. na tworzenie wyprasek, które mogą być powtórnie wykorzystane. Widać więc, że również firma stawia na ekologię.

Na stronie producenta możemy znaleźć informacje, że wszystkie pojemniki i palety produkowane są wtryskowo. Wspomniane wcześniej wypraski wytwarzane są natomiast próżniowo. Firma zajmuje się ponadto indywidualnymi zamówienia. Jest więc w stanie zaprojektować odpowiednie pojemniki do potrzeb danego przedsiębiorcy.

4. Na co zwracać uwagę przy zakupie pojemników?

Przy zakupie pojemników powinniśmy w pierwszej kolejności pamiętać o kwestii bezpieczeństwa samych produktów. Wykorzystane tworzywa są szczególnie ważne w przypadku produktów żywnościowych. Warto więc sprawdzić odpowiednie certyfikaty. Pojemniki ponadto powinny być wytrzymałe i muszą oferować możliwość łączenia się ze sobą. W innym wypadku stracimy sporo miejsca w magazynie lub ciężarówce, a towary nie zostaną zabezpieczone w prawidłowy sposób.

4 KOMENTARZE

  1. Ja korzystałem z skrzynek firmy Erg System. Wszystkie produkty żywnościowe zapakowane w te pojemniki dojechały w całości i bezpieczne. Polecam!

  2. ERG znany, ale dwie firmy pozostałe to dobre zestawienie, co prawda brakuje chyba jeszcze jednej, wiem bo ostatnio szukałem, ale jak przypomni mi się to do was napiszę! dzięki za fajne podsumowanie pomaga w orientacji dla nowych klientów

  3. wiadomo jak ze skrzynkami obchodzą się kierowcy z dostawczaków. Muszą być mocne. Skoro firma jest tyle lat na rynku to musi produkować dobre skrzynki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here